Son Eklenenler

Fıkra Adı Sıra
Düşman Askeri 18
Şaka Maka 17
Şef Yok 16
Yumurta 15
Burada Duramam 14
Alican 13
Yamyam 12
Kahverengi Pantalon 11
Yeşil At 10
Daşşak Co 9

Daşşak Co


Bir köyde Daşak Co adında bir boğa varmış. Bu boğa çok çapkınmış, köydeki bütün inekleri becerirmiş bu yüzden inekler süt veremezmiş. İnek sahipleri Daşak Co'yu şikayet etmişler.

Daşak Co'nun sahibi de şikayetler üzerine onu dikenli teller ile çevrili bir yerde kilitlemiş. Eğer buradan kaçarsan ve bir daha inekleri sikersen seni mezbahaneye veririm demiş.

Kilit altında kalan Daşak Co'ya arkadaşları gelip laf atıyorlarmış. Bir gün yine arkadaşı gelmiş ve köye süper bir inek geldi demiş. Şöyle güzel götü var , kocaman memeleri var vs. Tabi Daşak Co kesilmekten korktuğu için bir şey dememiş ama çokta merak ediyormuş.

Bir gün tam karşısındaki yalaktan su içen yeni ineği görmüş. Gerçekten dedikleri kadar varmış. Kocaman memeler, göt vs. Daşak Co demiş ki kesilsemde ben bu ineği yapıcam.

Geri geri gitmiş koşarak dikenli tellerin üzerinden atlamış ve ineğin yanına gitmiş. Merhaba ben Co demiş. İnekte merhaba ben isminizi duydum ama Daşak Co olarak duymuştum demiş. Daşak Co'da evet ben Daşak Co'yum ama atlarken daşaklar tellere takıldı demiş.En Beğenilenler

Fıkra Adı Puan
Burada Duramam 5.0000
Yamyam 5.0000
Düşman Askeri 3.3571
Kör Adam ve Köpeği 3.0000
Yeşil At 2.7500
Şaka Maka 2.0000
Daşşak Co 1.6667
Çerkez İle Eşek
Kahverengi Pantalon
İntik
Yorumlar


Fıkra Adı Yorum Tarih